منو

مشاهده سایت شرکت حمل و نقل بین المللی آتا ترابر اطلس

شرکت حمل و نقل بین المللی آتا ترابر اطلس در سال ۱۳۹۴ به شماره ثبت ۵۷۳۶۹ تاسیس گردید.
مدیران با سابقه این مجموعه با بیش از سه دهه تجربه در کنار تیمی متخصص، متعهد، کارآمد و با انگیزه، افتخار دارند خدمات مطلوب حمل و نقل را در اختیار مشتریان محترم قرار دهند. در حال حاضر آتا ترابر دارای دفتر مرکزی در استان خراسان رضوی، مشهد، مجتمع تجاری زیست خاور میباشد و در نیشابور نیز بدلیل دارا بودن ۲۰ هزار متر مربع فضای انبارهای عمومی تحت نظارت گمرک دارای دفتر نمایندگی فعال و مستقل می باشد. علاوه بر دفاتر فوق، در بندر عباس و بیشتر مبادی ورودی و خروجی کشور دارای نمایندگی فعال است. مهم ترین هدف شرکت آتا ترابر جلب رضایت مشتریان می باشد. با توجه به حضور هیئت مدیره با تجربه، مدیران خبره و کادری توانمند که با رویکرد های هوشمندانه خود، این شرکت را قادر ساخته است تا امکانات و تسهیلات لازم را به مشتریان ارائه دهد و به هدف مورد نظر دستیابد و زمینه را برای حضور موثرتر در بازارهای جهانی فراهم نماید.

باربری و حمل و نقل جاده ای

با توجه به نوع فعالیت های تجار، واردکنندگان و صادرکنندگان کشورمان با کشور های اروپائی، همواره حمل و نقل زمینی در بین این اقشار محبوب بوده است. هر چند در این بین روابط ایران و اتحادیه اروپا دستخوش فراز و نشیب های بسیاری بود اما این روند ادامه یافت و حتی پس از دوران پسابرجام، خون تازه ای در رگ های سیستم حمل ونقل زمینی جریان پیدا کرد. حمل و نقل جاده ای با توجه به مقرون به صرفه بودن هزینه های تمام شده نسبت به حمل و نقل هوایی، مدت زمان کوتاه تر نسبت به حمل و نقل دریایی و با توجه به اینکه نیاز به ترانزیت کالا همچون حمل و نقل دریایی از گمرکی به گمرک دیگری نیست همواره مورد توجه بوده و از این امتیازات بهره برده است.

حمل و نقل بین المللی دریایی

با یک بررسی کوچک میتوان فهمید این نوع حمل کالا معامله ای بردبرد برای شرکت های کشتیرانی و صاحبان کالا در سراسر دنیا است. اگر شما بخواهید قیمت تمام شده پائین تری در بازار ارائه دهید میبایست از هزینه های جاری خود کم کنید، یکی از این هزینه ها که همیشه برای یک وارد کننده یا صادر کننده حائز اهمیت است مساله حمل کالاست. حال با این شرایط حمل و نقل دریایی با هزینه ای قابل توجه پائین تر به نسبت حمل و نقل بار هوایی و باربری و حمل و نقل جاده ای در زمینه پیشرو است. ضمنا مخاطبان این نوع حمل نیز بسیار زیادتر از دو نوع حمل رایج دیگر در جهان هستند. اما از این قضیه نمیتوان چشم پوشید که مدت زمان حمل این کالا نیز بسیار بیشتر از دو نوع دیگر است.

حمل و نقل بار هوایی

انتقال چنین محموله هایی از دروازه های حمل و نقل مسافری و تجاری به هر کجا که هواپیماها قادر به پرواز و فرود آمدن باشند، انجام می شود. حمل و نقل هوایی برای اولین بار در سال ۱۹۱۱ برای حمل مرسولات پستی مورد استفاده قرار گرفته است. ویژگی های انتقال سریع السیر حمل و نقل هوایی، آن را به عنوان گزینه با ارزشی برای حمل کردن محموله های حساس نسبت به زمان، به تقریباً هر کجای دنیا، مطرح می نماید. واردات از طریق حمل و نقل هوایی همچنین مزیت داشتن سطح بالایی از امنیت نظیر کنترل فرودگاه بر نقل و انتقالات هوایی که بطور جدی مدیریت می شود را ارائه می دهد.

حمل و نقل بین المللی ریلی

با یک بررسی کوچک میتوان فهمید این نوع حمل کالا معامله ای بردبرد برای شرکت های ترابری و صاحبان کالا در سراسر دنیا است. اگر شما بخواهید قیمت تمام شده پائین تری در بازار ارائه دهید میبایست از هزینه های جاری خود کم کنید، یکی از این هزینه ها که همیشه برای یک وارد کننده یا صادر کننده حائز اهمیت است مساله حمل کالاست. حال با این شرایط حمل و نقل دریایی با هزینه ای قابل توجه پائین تر به نسبت حمل و نقل بار هوایی و باربری و حمل و نقل جاده ای در زمینه پیشرو است. ضمنا مخاطبان این نوع حمل نیز بسیار زیادتر از دو نوع حمل رایج دیگر در جهان هستند. اما از این قضیه نمیتوان چشم پوشید که مدت زمان حمل این کالا نیز بسیار بیشتر از دو نوع دیگر است.

 

دسته بندی ها: تاریخچه برندها

دیدگاه ها