منو

قوانین و مقررات


شرایط قوانین و مقررات کاربران دنیای دیجیتالی من

قوانین عمومی


کلیه اصول و رویه‏‌های دنیای دیجیتالی من منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

ارتباطات الکترونیکی


توجه داشته باشید که ۰۹۱۵۸۸۰۶۵۳۵ تنها شماره‌ای است که دنیای دیجیتالی من از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می‌کند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش


– کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت دنیای دیجیتالی من به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.


– دنیای دیجیتالی من مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود.


– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت دنیای دیجیتالی من، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای دنیای دیجیتالی من محفوظ است.


– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود (پلی استیشن / گوشی موبایل / تبلت / لپ تاپ و…)، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

قوانین و مقررات


سیاست قیمت‌‏گذاری دنیای دیجیتالی من بر اصول مشتری مداری است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در دیجی‌کالا قیمت‏‌های خرده فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است. دنیای دیجیتالی من نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید.

دیدگاه ها

با عرض پوزش، نظرات برای این آیتم به بسته شده است.